Apartmány v Trogiru na ostrovi Čiovo

V naší nabídce máme 4 apartmány, v nichž mùžeme ubytovat až 19 osob.

Chcete-li dosáhnout 30.06. a od 01.09. Dáme 1 večeøe - maso nebo ryby, dle vašich požadavkù, na grilu, bramborový, salát, domácí víno a olivový olej, které vyrábíme na naší farmì

Apartmány se nacházejí na prvním a druhém patøe domu.

APARMÁN 1 (2+2) – 50m2 se nachází na prvním patøe. Je zde jedna dvoulùžková ložnice s balkonem o velikosti 8 m 2, kuchyò/ obývák s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a balkonem o velikosti 7 m2, koupelnu se sprchovým koutem, SAT/TV, internet.
 Kapacita 4 osoby.

APARTMAN 2 (4+1) – 60m2 se nachází na prvním patøe. Jsou zde 2 dvoulùžkové ložnice     ( v jedné ložnici je pomocné lùžko) se vstupy na balkon o rozloze 9 m2, kuchyò s balkonem o rozloze 4 m2, koupelna, SAT/TV, internet.
Kapacita 5 osob.

APARTMAN 3 (3+2) – 50m2 – se nachází na druhém patøe. Je zde jedna dvoulùžková ložnice s možností pomocného lùžka pro 1 osobu se vstupem na balkon o rozloze 8m2, kuchyò/ obývák s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a balkonem o velikosti 7 m2, koupelnu , SAT/TV, internet.
Kapacita 4 osoby.

APARTMAN  (4+1)  – 60m2 se nachází na druhém patøe. Jsou zde 2 dvoulùžkové ložnice     (v jedné ložnici je pomocné lùžko) se vstupy na balkon o rozloze 9 m2, kuchyò s balkonem o rozloze 4 m2, koupelna se sprchovým koutem, SAT/TV, internet
Kapacita 5 osob.
Všichni naši hosté mají k dispozici parkovací místa pøed domem a grill s letní kuchyní.
Nejbližší pláž je vzdálena pøibližnì 150m od domu.

Úvod Nabídka Foto galerie Ceník a rezervace Obsazenost Poloha Trogir
English Hrvatski Italiano Deutsch Ceski Poljski