Apartamenty w Trogirze na wyspie Čiovo

W naszej ofercie mamy 4 apartamenty  dla 19 osób.

Aby dotrzeć do 30,06. oraz od 01.09. dajemy 1 obiad - mięso lub ryby, na swoje dane, na grilla, sałatka, ziemniaczana, domowe wina i oliwy z oliwek, które produkujemy w naszym gospodarstwie

Apartamenty znajdują się na pierwszym i drugim piętrze.
Apartament  1 (2+2)  o powierzchni  50 m2, położony jest na pierwszym piętrze.Składa się on z  jednej dwuosobowej sypialni z balkonem ( 8m2),  pokoju dziennego z balkonem (7m2) i aneksem kuchennym i  możliwością zakwaterowania  2 osób . Oprócz tego, apartament wyposażony jest w łazienkę z prysznicem . Do dyspozycji gości jest też TVSAT, internet.
Apartament przeznaczony jest  dla  max. 4 osób.

Apartament 2 (4+1)  o powierzchni  60 m2, znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada dwie  dwuosobowe sypialnie  z balkonem ( 9m2). Jedna sypialnia zawiera dodatkowe łóżko dla trzeciej osoby.Apartament wyposażony jest też w  kuchnię z balkonem (4m2), łazienkę i TVSAT, internet.
Przeznaczony jest dla max. 5 osób.

Apartament 3(3+2) – o powierzchni 50m2, położony jest na drugim piętrze. Posiada on jedną dwuosobową sypialnię z dodatkowym  łóżkiem dla trzeciej  osoby. Sypialnia ma bezpośrednie wyjście na balkon (8m2). W apartamencie znajduje się też pokój dzienny z balkonem (7m2)i aneksem kuchennym ,  gdzie  istnieje możliwość zakwaterowania 2 osób, łazienka i TVSAT, internet.
Apartament przeznaczony jest dla 5 osób.

Apartament 4(4+1) – ma powierzchnię 60m2 , ulokowany jest na drugim piętrze. Posiada on kuchnię z balkonem(4m2),łazienkę z prysznicem  i dwie dwuosobowe sypialnie z balkonem o wielkości 9m2. Jedna sypialnia zawiera  dodatkowe łóżko dla trzeciej osoby. Do dyspozycji gości  jest też TVSAT, internet. 
 Apartament przeznaczony jest dla 5 osób.

Nasi goście mają do dyspozycji  kuchnię letnią i prywatny parking przed domem.
Najbliższa plaża oddalona jest  o 150 m od budynku.

Strona główna Oferta Galeria Cennik i rezerwacje Kalendarz rezerwacji Połozenie Trogir
English Hrvatski Italiano Deutsch Ceski Poljski